Pielęgnacja dopasowana do potrzeb

Twojej skóry i Twojego stylu życia.

 

To proste.
Otwieram, nakładam i jestem piękna!

#JestemGotowa

Miya  Miya Heart tinyIt’s About You

Miya Cosmetics - dziewczyna

W MIYA Cosmetics wszystko
zaczyna się od CIEBIE i TWOICH potrzeb.

Wiemy, że lubisz czuć się pięknie, wyglądać stylowo i cieszyć się życiem. Daje Ci to energię i poczucie pewności siebie przez cały dzień. Podstawą Twojego wyglądu jest piękna skóra. To właśnie ona dodaje Ci naturalnego blasku i sprawia, że jesteś gotowa na podbój świata.

Wiemy, że każdy Twój dzień jest pełen wyzwań i aktywności, a doba jest za krótka na skomplikowaną i czasochłonną pielęgnację. Ważny jest szybki rezultat i efekt WOW! Tu i teraz, gdziekolwiek jesteś.

Rozwiązaniem jest pielęgnacja MIYA Cosmetics. Stworzyliśmy ją dla CIEBIE, dopasowując ją do Twojego stylu życia i potrzeb Twojej skóry.

ODKRYJ 4 SEKRETY PIELĘGNACJI MIYA

1. PIĘKNA SKÓRA

Kochamy naturalne, ponadczasowe piękno, które nigdy nie wychodzi z mody. Wierzymy, że podstawą świetnego wyglądu jest piękna, pełna naturalnego blasku skóra. To podstawowy cel działania wszystkich produktów MIYA.

2. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości. Wszystkie nasze formuły zostały opracowane tak, aby zapewniać odczuwalne rezultaty i bezpieczeństwo.

Mówimy NIE parabenom, olejom mineralnym, parafinie, silikonom, PEG-om i sztucznym barwnikom.

KOCHAMY naturalne składniki i emolienty roślinne, olejki, woski, witaminy i minerały.

3. WYGODA

Uważamy, że pielęgnacja może być skuteczna, a jednocześnie szybka i przyjemna, dopasowana do potrzeb Twojej skóry i Twojego stylu życia. Produkty MIYA mają wszechstronne i skuteczne działanie. Każdy z nich jest wygodny i szybki w aplikacji. Nietłuste formuły szybko się wchłaniają, doskonale nadają się pod makijaż. To pielęgnacyjny niezbędnik, który ułatwi Ci życie.

4. MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO UŻYCIA

MIYA Cosmetics to produkty, w których się zakochasz. Stawiamy na przyjemność stosowania: zmysłowe formuły, piękne zapachy, stylowe opakowania. Nasze kosmetyki będą zawsze świetnie wyglądać w Twojej torebce, na toaletce czy biurku w pracy.

Produkty MIYA skutecznie dbają o piękno Twojej skóry, jednocześnie są szybkie, wygodne i przyjemne w aplikacji.

W kosmetykach MIYA znajdziesz naturalne olejki i składniki roślinne, uwielbiane za swoją skuteczność przez gwiazdy i ikony stylu. Odkryjesz piękne zapachy i przyjemność stosowania. Każdy z naszych produktów ma wszechstronne działanie. Dzięki temu, możesz je stosować na wiele różnych sposobów, gdziekolwiek jesteś.

Dzięki MIYA Cosmetics Twoja pielęgnacja stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza, a Ty będziesz wyglądać i czuć się świetnie. Tu i teraz.

To proste.
Otwieram, nakładam i jestem piękna!
#JestemGotowa!

Miya Heart

Wierzymy, że jesteś naprawdę piękna, tylko będąc sobą.

Poznaj nasz manifest i dowiedz się, na czym polega idea piękna Miya. Dopisz do niego swoją własną historię. Jesteś gotowa?

MANIFEST PIĘKNA MIYA

Jestem gotowa być sobą.
Wtedy zawsze jestem piękna.

Jestem gotowa żyć pełnią życia.
Moje kosmetyki powinny dopasować się do mnie, a nie odwrotnie.

Jestem gotowa wierzyć w siebie.
Promienna skóra dodaje mi pewności siebie w każdej sytuacji.

Jestem gotowa do wyjścia…w 5 minut!
Dobry krem nawilżający i uśmiech to podstawa.

Jestem gotowa być szczęśliwa.
Szczęście to najlepszy kosmetyk.

Jestem gotowa codziennie zrobić dla siebie coś przyjemnego.
Przecież tu chodzi o mnie.

Na co jeszcze jesteś gotowa?

#JestemGotowa